Husqvarna Automower Expert
Logo
Po-Pá, 7:00 - 17:00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
11.10.2022
Bateriové stroje ...
... se nám do života dostávají častěji, než kdy v minulosti. Jsou to všechno skvělé hračky, výkon a kvalita je výborná, nicméně, praktická užitečnost ... číst celé
17.05.2022
Důležitá informace k cenám
Ceny se mění jako na běžícím pásu a navíc se začínají zdražovat i výrobky objednané a potvrzené za půbvodní nižší ceny. Vysvětlení naleznete zde. číst celé
25.03.2022
Recenze od zákazníků
Vytvořili jsme stránku s odkazy na recenze, reference a odkazy zákazníků, kteří se rozhodli podělit o vlastní zkušenost s nákupem u nás. Víc zde. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

FACEBOOK

  

         

  1. Úvod
  2. AUTOMOWER EXPERT
HUSQVARNA AUTOMOWER EXPERT ...

... žijeme robotickými sekačkami.

 

HT EXTRA si nepřetržitě od svého vzniku v roce 2017 udržuje certifikaci AUTOMOWER EXPERT přiznávanou před každou sezonou výhradním dovozcem výrobků Husqvarna do České republiky, společností Husqvarna Česko s.r.o.

AUTOMOWER EXPERT v HT EXTRA pro zákazníka zaručuje kompletní nabídku robotických sekaček, téměř všechny modely k vidění ve dvou vlastních kamenných prodejnách, odborné poradenství pří výběru vhodného modelu přímo na zahradě zákazníka, komplexní strojová montáž a uvedení do provozu, okamžitý servis v průběhu sezony a kompexní údržba po sezoně s přípravou na jaro následujícího roku.   

 

Kompletní nabídka robotických sekaček zde, domluvení obhlídky pozemku zde.

Video návody zde.

 

 

HUSQVARNA AUTOMOWER®

Více než 25 let výzkumů a inovací a svěží zelené trávníky učinily značku Husqvarna Automower® světovým lídrem v oblasti robotického sečení. Po celém světě jsme prodali více než milión kusů - a naše nejnovější inovace, Automower® s pohonem všech kol, nás učinila jedinečnými na trhu. Sekačky jsou navrženy tak, aby byly funkční a odolné, pracují tiše, účinně a samostatně, a poskytnou vám lepší výsledek než jakákoliv jiná sekačka.

Sekačky Automower® pracují ve dne i v noci, bez ohledu na počasí. Můžete se soustředit na důležitější a zábavnější úkoly a vychutnat si nádherný, dokonale posečený trávník.

 

Robotické sekačky pro každou zahradu

Se sekačkami Husqvarna Automower® získáte navíc volný čas. Místo sečení trávníku ho můžete trávit s rodinou a přáteli či se věnovat čemukoliv jinému. A po celou dobu bude vaše robotická sekačka udržovat trávník v dokonalém stavu. Tiše a bez námahy, v dešti i na slunci.

Každá zahrada je jedinečná. Mnoho různých modelů v široké řadě sekaček Automower® však pokryje vše od menších městských zahrad po náročné oblasti o ploše až 5000 m2. Zajištění úplného pokrytí složitých trávníků se vzdálenějšími oblastmi a úzkými prostory je charakteristickým znakem sekaček Husqvarna Automower®.

 

 

Vlastnosti produktu zajišťující prvotřídní trávník

Pokryje všechny oblasti
Naváděcí vodič zajišťuje, že sekačka Automower® dojede do vzdálených pracovních oblastí. Pomáhá také najít nejkratší cestu zpět do nabíjecí stanice, čímž šetří energii a zabraňuje vzniku viditelných stop.

Zvládne úzké propstory
Sekačky Husqvarna Automower® rozpoznávají úzké průchody a projedou i nejužší možnou mezerou.

Pracuje v dešti
Sekačky Husqvarna Automower® mají skvělé výsledky sečení za každého počasí. Jejich nejdůležitější součásti jsou bezpečně chráněny před deštěm, prachem a odřezky trávy.

Automatické dobíjení
Sekačka Automower® si automaticky najde cestu zpět do nabíjecí stanice. Nabíjí se přibližně 60 minut a poté pokračuje v sečení – to vše bez vaší námahy.

Nevydává žádný hluk
Budete se divit, jak rychle na sekačku Husqvarna Automower® zapomenete. Sotva si jí všimnete, protože se po zahradě při práci pohybuje rychle, tiše a efektivně.

Poradí si se strými svahy
Díky optimalizovanému designu a inteligentnímu chování si sekačka Husqvarna Automower® 435X AWD poradí se svahy se sklonem až 70 % čili 35°, zatímco naše ostatní modely snadno zvládnou sklon až 45 %.

Ochrana před chladem
Robotická sekačka při chladných teplotách automaticky přeruší plán sečení, což pomáhá chránit trávník.

Snadné čištění
Vnější a spodní část robotické sekačky můžete omývat hadicí. Přiloženým nástrojem na údržbu snadno sejmete kryt a poté jednoduše stroj vyčistíte s dosahem do všech míst.